BACHELORSTUDIES

Sztuki wyzwolone Czechy - programów Sztuki wyzwolone Czechy Sztuki wyzwolone

Tytuł licencjata jest policealne stopień przyznawany po zakończeniu 120 kredytów. Zazwyczaj trwa osiem semestrów, aby zakończyć dyplom licencjata. Podczas wypełniania studia licencjackie, kandydaci mają studiować kursy ogólne i wybrała większą konkretny temat. Licencjat można też nazwać licencjata w niektórych krajach.

Studenci, którzy chcą mieć dobrze zaokrąglone wykształcenie obejmujące kilka tradycyjnych przedmiotów, powinni zgłębić program sztuk wyzwolonych. Mogą oczekiwać zatrudnienia na szerokiej gamie ścieżek kariery w sektorze publicznym i prywatnym.

Republika Czeska ma ugruntowaną i badania oparte wykształcenie wyższe. Doprowadziło to do nauki ini Praga jeden z szanowanych programu 's w Europie, ponieważ kultywuje ducha kreatywności i innowacyjności wśród studentów.

Sztuki wyzwolone Czechy - Weź Sztuki wyzwolone Czechy. Wszystkie Sztuki wyzwolone i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Sztuki wyzwolone, Czechy Filter

Licencjat w dziedzinie sztuk wyzwolonych i humanistycznych

Faculty of Humanities, Charles University
Czechy, Praga 5
Licencjat
Październik 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 lat(a)
31 Mar 2020
Język angielski
Stacjonarne

Studia licencjackie na Wydziale Humanistyczno-Humanistycznym są studiami uniwersyteckimi z zakresu nauk humanistycznych z zakresu filozofii, historii oraz antropologii kulturo ...

Czytaj więcej