BACHELORSTUDIES

Sztuki wyzwolone Japonia - programów Sztuki wyzwolone Japonia Sztuki wyzwolone

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Program w sztukach wyzwolonych obejmuje wiele dyscyplin, w tym angielski, historię, nauki humanistyczne, filozofię i inne nauki społeczne. Ten interdyscyplinarny stopień może dać uczniom mocne podstawy dla wielu karier, jak również przygotować ich do ukończenia szkoły.

Japonia to państwo wyspiarskie w Azji Wschodniej. Położony na Oceanie Spokojnym, leży na wschód od Morza Japonii, Chinach, Korei Północnej, Korei Południowej i Rosji, rozciągający się od Morza Ochockiego na północy do East China Sea i Tajwanu na południu.

Sztuki wyzwolone Japonia - Weź Sztuki wyzwolone Japonia. Wszystkie Sztuki wyzwolone i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Sztuki wyzwolone, Japonia Filter

Bachelor of Global Liberal Arts / Bachelor of Asia Pacific Affairs (program podwójnego stopnia z Australian National University)

Ritsumeikan University
Japonia, Kioto + 4 Więcej
Licencjat
Kwiecień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

The College of Global Liberal Arts zapewnia studentom kompleksowe wykształcenie sztuk wyzwolonych w języku angielskim wymagane w naszych zglobalizowanych czasach. Program stud ...

Czytaj więcej

Bachelor in International Liberal Arts: Arts

山梨学院大学国際リベラルアーツ学部
Japonia, Kofu
Licencjat
Kwiecień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Stacjonarne

Kurs ma cztery cele: Po pierwsze wprowadza słownictwo i koncepcje, zasady i elementy projektu, teorię kolorów i tak dalej, umożliwiając swobodną dyskusję nad sztuką.

Czytaj więcej