BACHELORSTUDIES

Licencjat w Chur. Programów Licencjat.

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Szwajcaria, Konfederacja Szwajcarska oficjalnie jest federacją składającą się z 26 kantonów, z Berna jako siedziba władz federalnych. Niezależność Szwajcaria 's i neutralność dawna uhonorowany przez największych potęg europejskich. Szwajcaria jest spokojna, dostatniego i stabilnego nowoczesnej gospodarki rynkowej z niskim bezrobociem.

Chur jest znany z Uniwersytetu Nauk Stosowanych HTW (Hochschule für Technik und Wirtschaft) Chur, oferuje studia licencjackie, magisterskie i dalsze programy kształcenia. Jest on podzielony na sześć odrębnych wydziałach - Budownictwa i Architektury, Science Information, Zarządzanie, Mediów i Komunikacji, Technologii i Turystyki.

Licencjat Chur. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Chur. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor in Tourism

University of Applied Sciences of the Grisons FHGR
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Studia licencjackie na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Gryzoniach kładą nacisk na wszechstronne szkolenie w dziedzinie turystyki z naciskiem na turystykę międzynarodową i zar ...

Czytaj więcej