BACHELORSTUDIES

Licencjat w Norrmalm. Programów Licencjat.

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Szwecja, oficjalnie Królestwo Szwecji, jest skandynawski kraj w Europie Północnej. Szwecja graniczy Norwegii i Finlandii, i jest podłączony do Danii przez most-tunel całej Oresund. Szwecja jest rozwinięte społeczeństwo postindustrialne z zaawansowanym państwa opiekuńczego. Standard życia i rangi długości życia należy do najwyższych na świecie.

Licencjat Norrmalm. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Norrmalm. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z Finansów Analitycznych

Mälardalen University
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program licencjacki w zakresie finansów analitycznych przygotowuje cię do ambitnej kariery w międzynarodowym świecie finansów. Zapewniając solidne podstawy matematyki, będzies ...

Czytaj więcej

Bachelor in International Business Management

Mälardalen University
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program International Business Management jest przeznaczony dla osób, które chcą podjąć trudną karierę w międzynarodowym świecie biznesu i chcą uczyć się w języku angielskim r ...

Czytaj więcej