BACHELORSTUDIES

Licencjat w Chiayi City. Programów Licencjat.

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Tajwan oficjalnie Republika Ludowa jest państwem w Azji Wschodniej i pierwszą republiką konstytucyjną w Azji. Tajwan ma kilka dobrych uniwersytetów, z których wiele umów wymiany z uczelniami zagranicznymi, a to dobry sposób, aby doświadczyć życia w Tajwanie.

Chia Yi to legendarne miasto z wielu znakomitych uczelni przygotowujących Tajwan studentów z wiedzy i umiejętności. Niektóre z uczelni w tym mieście to, Tatung Instytut Handlu i Technologii, Nanhua University i National Chung Cheng University.

Licencjat Chiayi City. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Chiayi City. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Business Administration

南华大学
BBA
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Chiński
Ośrodek kształcenia

Bachelor of kursów Business Administration / doszkalających Bachelor pozycjonowany jako BBA, linii edukacyjnego bramkowej „z zastępczych usług komunikacji i współpracy, świado ...

Czytaj więcej