$close

Filtry

Zobacz wyniki

Kształcenie na odległość Technologia informacyjna (IT) Finlandia - programów Technologia informacyjna (IT) Finlandia Technologia informacyjna (IT)

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki. Badania Technologie informatyczne są tworzone, aby zapewnić studentom umiejętności technicznych i wiedzy. Mogą one zbadać, w jaki elektroniczne dane są tworzone,… Czytaj więcej

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Badania Technologie informatyczne są tworzone, aby zapewnić studentom umiejętności technicznych i wiedzy. Mogą one zbadać, w jaki elektroniczne dane są tworzone, przetwarzane i przechowywane, jak również tematy takie jak bezpieczeństwo, sprzętu, oprogramowania i sztucznej inteligencji.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Wyższe uczeni szczebla w Finlandii łatwy dostęp do studia wyższe na Politechnice i praktycznie zorientowanych uczelni. Fińska kultura jest łatwa do nauczenia się, ponieważ rząd ustanowił posługę, która jest odpowiedzialna za zwiększanie kultury, polityki młodzieżowej, sportu i współpracy międzynarodowej.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Finlandii
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Oulu University of Applied Sciences (OAMK)
Oulu, Finlandia

Oulu jest bardzo znane ze swoich technologii informacyjno-komunikacyjnych i innowacji. Widać to również w dziedzinie technologii w szkole inżynierskiej. Umiejętności tworzenia ... +

Oulu jest bardzo znane ze swoich technologii informacyjno-komunikacyjnych i innowacji. Widać to również w dziedzinie technologii w szkole inżynierskiej. Umiejętności tworzenia oprogramowania i wiedza biznesowa są rozwijane w rzeczywistych projektach. Wszystkie rzeczywiste projekty i praktyczne szkolenia umożliwiają Ci nawiązanie kontaktów z życiem zawodowym już podczas studiów. Zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie TIK stale rośnie. Jako inżynier ICT potrafisz projektować i realizować różne rozwiązania i aplikacje. Jesteś również zdolny do pracy jako aktywny członek swojego społeczeństwa pracującego i rozwijania własnego zawodu. Program studiów w dziedzinie technologii informatycznych kładzie nacisk na tworzenie stron internetowych. Studia obejmują rozwój oprogramowania, technologie aplikacji internetowych i mobilnych oraz technologie IoT. Studia odbywają się głównie w trybie dziennym w naszym kampusie. Studia są przeznaczone zarówno dla studentów fińskich, jak i zagranicznych, którzy są zainteresowani karierą w międzynarodowym środowisku pracy w Finlandii lub za granicą. Studia prowadzone są w całości w języku angielskim i obejmują wykłady, warsztaty, prace projektowe i grupowe oraz prezentacje indywidualne. Studia mają ścisły związek z życiem zawodowym i lokalnymi firmami. Dzięki temu studenci mogą zastosować w praktyce teorię, której nauczyli się na wykładach. -
Licencjat
Studia dzienne
4 lat(a)
Język angielski
Sie 2023
18 Sty 2023
Ośrodek kształcenia
Online