close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia technologiczne Karlsruhe - programów Studia technologiczne Karlsruhe Studia technologiczne, Karlsruhe

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji. Jednym z najważniejszych aspektów technologii jest to, że gdy jest wbudowane w maszynach i urządzeniach, w większości przypadków… Czytaj więcej

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Jednym z najważniejszych aspektów technologii jest to, że gdy jest wbudowane w maszynach i urządzeniach, w większości przypadków jednostka działa urządzenie lub urządzenia nie muszą zrozumieć specyfikę w Jak prac technologicznych. Na przykład, ktoś za pomocą komputera nie trzeba zrozumieć mechanikę dysku twardego do korzystania z jej używania.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Karlsruhe jest miastem z gorącym latem i ma klimat oceaniczny. Znajduje się w Badenii-Wirtembergii, w Niemczech i jest domem dla ponad 200.000 osób. Miasto słynie z uczelni i innych placówek znakomitych wyższych. Oni kierunek badań, nauki i technologii.

Studia technologiczne Karlsruhe - Weź Bachelor Karlsruhe. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Wybierz kierunki studiów
arrow_drop_up arrow_drop_down
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Karlsruhe University of Applied Sciences
Karlsruhe, Niemcy

NOWOŚĆ: Licencjat Elektrotechnika i Informatyka Czy chciałbyś studiować w języku angielskim? Interesujesz się matematyką, fizyką i informatyką? Jeśli fascynuje Cię technologia ... +

NOWOŚĆ: Licencjat Elektrotechnika i Informatyka Czy chciałbyś studiować w języku angielskim? Interesujesz się matematyką, fizyką i informatyką? Jeśli fascynuje Cię technologia i oprogramowanie oraz lubisz majstrować przy wyzwaniach naukowych i matematycznych, to jest to właściwe miejsce dla Ciebie. -
Licencjat
Studia dzienne
7 semestry
Język angielski
01 Sie 2021
31 Lip 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami