BACHELORSTUDIES

Licencjat w Coral Gables. Programów Licencjat.

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Coral Gables, Floryda liczy mniej niż 50.000 i ma górnej kondygnacji uniwersytet. Posiada również wiele instytucji oferuje stopni w biznesie i prawie.

Licencjat Coral Gables. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Coral Gables. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Inżynieria przemysłowa

University of Miami
Licencjat
Język angielski

Inżynierowie przemysłowi zajmują się projektowaniem, wdrażaniem i ulepszaniem zintegrowanych systemów ludzi, materiałów, sprzętu i energii. Główna różnica między inżynierią pr ...

Czytaj więcej