Filter
Studia licencjackie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat Umiejętności życiowe, Szukaj programów Licencjat Umiejętności życiowe

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Profesjonaliści i studenci z dużym prawdopodobieństwem uznają za korzystne skoncentrowanie się na obszarach, które przyczyniają się do budowania poczucia własnej wartości i pewności siebie. Umiejętności życiowe mogą uczyć się szerokiego zestawu talentów, aby pomóc osobom opanować umiejętności, które mogą przynieść im korzyści w codziennym życiu, w tym w zakresie komunikacji i zarządzania czasem.

Licencjat Umiejętności życiowe: Szukaj tutaj programów Umiejętności życiowe. Wszystkie informacje Licencjat. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Umiejętności życiowe

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Innowacje w zakresie paliw spożywczych. Studiuj naukę o żywności. Posiadając stopień naukowy w zakresie żywności, możesz realizować szereg ścieżek kariery w branży w taki ... [+]

Przegląd

Twoja kariera jako naukowiec żywieniowy

Posiadając stopień naukowy w zakresie żywności, możesz realizować szereg ścieżek kariery w branży w takich dziedzinach, jak przetwarzanie, produkcja, pakowanie, marketing, badania, zapewnianie jakości, rozwój produktów i edukacja.

Absolwent gotowy do kariery w największym na świecie przemyśle.

Uniwersytet RMIT jest jednym z wiodących australijskich instytutów edukacji i badań żywności. Studia Bachelor of Science (Technologia Żywności i Odżywianie) da Ci:

Dostęp do światowej klasy obiektów Centrum Innowacji i Badań nad Żywnością to najnowocześniejszy ośrodek dydaktyczny i badawczy, w którym będziesz rozwijać praktyczne, praktyczne umiejętności. Będziesz mieć dostęp do nowoczesnego zakładu pilotażowego symulującego produkcję przemysłową, a także do szerokiej gamy najnowocześniejszych urządzeń do przygotowywania i przetwarzania żywności.Wiedza i umiejętności na żądanie Od produkcji po talerz przemysł spożywczy jest największy na świecie. Istnieje stałe zapotrzebowanie na absolwentów, którzy mogą zastosować odpowiednią wiedzę i umiejętności w zakresie nauki i technologii. Stopień ten obejmuje pełen zakres technologii żywności i nauki żywieniowe, przygotowując Cię do wielu ścieżek kariery w przemyśle spożywczym.Doświadczenie branżowe Podczas studiów będziesz mieć możliwość nawiązania współpracy z przemysłem, w tym staże i projekty branżowe. Nasi nauczyciele to doświadczeni praktycy i ściśle współpracujemy z branżą, aby absolwenci mieli dostęp do najnowszych technologii i szkoleń, dzięki czemu będą gotowi do pracy po ukończeniu studiów.... [-]
Australia Melbourne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku