BACHELORSTUDIES

Wczesna edukacja Hongkong - programów Wczesna edukacja Hongkong Wczesna edukacja

Stopień Bachelor 's może prowadzić edukacyjne drzwi, stwarzają możliwości rozwoju kariery zawodowej, lub stworzyć podstawy dla osiągnięcia zaawansowanego poziomu. Naszym celem jest pomoc przyszli studenci przejść proces wyboru programu pomyślnie. Robimy rzeczy proste poprzez usprawnienie wyszukiwania.

Wczesna służy do określania rozwoju dziecka od urodzenia do wieku około ośmiu. Nauka o wczesnym dzieciństwie i opracowuje wartościowe programy edukacyjne mogą pomóc dzieciom lepiej osiągnąć swój potencjał w dzieciństwie, jak i przez całą drogę do dorosłości.

Hong Kong, znalazł się na południowym wybrzeżu Chin, kraj ten jest jednym z dwóch specjalnych regionów administracyjnych w Republice Chin. Hong Kong 's szkolnictwa wyższego znajduje się w strukturze Anglii, jak również systemów międzynarodowych. Jest on zarządzany przez kraj 's Bureau.

Wczesna edukacja Hongkong - Weź Wczesna edukacja Hongkong. Wszystkie Wczesna edukacja i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Wczesna edukacja, Hongkong Filter

Bachelor of Education (Honours) (Edukacja wczesnoszkolna)

The Education University of Hong Kong
Licencjat
<
Studia dzienne
<
5 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program ten ma na celu wychowanie wybitnych nauczycieli wczesnego dzieciństwa, którzy są troskliwymi, kompetentnymi i kreatywnymi profesjonalistami. Program kładzie nacisk na ...

Czytaj więcej