BACHELORSTUDIES

Wczesna edukacja Kanada - programów Wczesna edukacja Kanada Wczesna edukacja

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Wczesne dzieciństwo to termin używany do oznaczać okres czasu narodzin do wieku ośmiu lat. Skupiając się na początku rozwoju dziecka oraz poszukiwanie ulepszeń w edukacji wczesnoszkolnej może pomóc dzieciom rozwijać prawidłowy rozwój fizyczny, psychiczny i społeczny potrzebne wyrosnąć na zdrowych dorosłych.

Jeśli myślisz o dowolnym systemie szkolnictwa wyższego, które będą mieć wpływ na swoje życie pozytywnie, dając Ci praktycznej wiedzy i umiejętności, a system edukacji Kanada 's jest to, czego potrzebujesz. Podróż do Kanady dla edukacji będzie można docenić kreatywność i innowacyjność wśród wykładowców w tych szkół wyższych.

Wczesna edukacja Kanada - Weź Wczesna edukacja Kanada. Wszystkie Wczesna edukacja i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Wczesna edukacja, Kanada Filter

Uhonorowuje licencjat z przywództwa we wczesnym dzieciństwie

Fanshawe College
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Krajobraz edukacji i wczesnego dzieciństwa szybko się rozwija i wymaga udanych i pełnych pasji liderów. Rozpocznij swoją podróż od innowacyjnego programu Honors Bachelor of Ea ...

Czytaj więcej

Wyróżnia licencjata nauk stosowanych w badaniach wczesnego dzieciństwa

University Of Guelph-Humber
Licencjat
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nasz program koncentruje się na fizycznym, społecznym, emocjonalnym i poznawczym rozwoju małych dzieci i ich interakcji z otaczającym światem.

Czytaj więcej