BACHELORSTUDIES

Wczesna edukacja Malezja - programów Wczesna edukacja Malezja Wczesna edukacja

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Wczesnego dzieciństwa, który odnosi się do młodzieńczego okresu narodzin do siedmiu lub ośmiu lat, jest kluczowym okresem czasu dla realizacji interwencji akademickich, fizycznych, diety i społecznych w celu dzieci, aby osiągnąć swój pełny potencjał.

Malezja jest monarchią konstytucyjną federalna w Azji. Składa się z trzynastu państw i trzech terytoriów federalnych i ma całkowitą ląd z 329.847 kilometrów kwadratowych, oddzielone Morzem Południowochińskim na dwa podobnej wielkości regionów, Półwyspu Malajskiego i Malaysian Borneo.

Wczesna edukacja Malezja - Weź Wczesna edukacja Malezja. Wszystkie Wczesna edukacja i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Wczesna edukacja, Malezja Filter

Bachelor of Early Childhood Education

HELP University
Licencjat
<
Studia dzienne
<
30 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W zakresie przyszłych absolwentów EDU-CARER rozpoczyna się szeroka podstawowa podróż, która obejmuje rozwój małego dziecka od urodzenia do młodszej szkoły podstawowej w szerok ...

Czytaj więcej