BACHELORSTUDIES

Wczesna edukacja Johannesburg - programów Wczesna edukacja Johannesburg Wczesna edukacja, Johannesburg

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Decydując się na studia w dziedzinie edukacji wczesnoszkolnej może być doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą pracować w szkołach lub programów typu non-profit, pomagając pouczać i zachęcać do zdrowego rozwoju dzieci.

Republika Południowej Afryki, oficjalnie Republika Południowej Afryki to kraj położony na południowym krańcu Afryki. Jest on podzielony na dziewięć prowincji. RPA to nie tylko baza wypadowa, jest sam w sobie fantastyczne miejsce o bogatej kulturze, fauny i flory oraz historii.

Johannesburg miasto jest największym źródłem złota i diamentów w Afryce Południowej. To jest podstawa Trybunału Konstytucyjnego Republiki Południowej Afryki i jest największym i najbogatszym miastem w prowincji Gauteng. Jest domem dla Uniwersytetu w Johannesburgu.

Wczesna edukacja Johannesburg - Weź Bachelor Johannesburg. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Wczesna edukacja, Johannesburg Filter

Bachelor of Education in Foundation Phaching Teaching

University of Johannesburg
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem kwalifikacji jest zapewnienie profesjonalnie wykwalifikowanych początkujących nauczycieli na etapie podstawowym. Odbywa się to poprzez zapewnienie studentom nauczycieli ...

Czytaj więcej