BACHELORSTUDIES

Studia niestacjonarne Wczesna edukacja Singapur - programów Wczesna edukacja Singapur Wczesna edukacja

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Kursy w edukacji wczesnoszkolnej może pomóc w przygotowaniu studentów do pracy z małymi dziećmi w placówkach opiekuńczych oraz programów wczesnej interwencji, ani jako nauczyciele w przedszkolu i klasach przedszkolnych. programy wczesnej edukacji proponować instrukcje w prawidłowym rozwoju dziecka, a także odpowiednich strategii i metod nauczania.

Singapur, oficjalnie Republika Singapuru, jest Southeast Asian island city-state off południowym krańcu Półwyspu Malajskiego, 137 km na północ od równika. Liczba zagranicznych uniwersytetów, szkół biznesu i instytucji specjalistycznych również ustawić ich azjatyckich kampusy w Singapurze. Singapur jest jednym z najbezpieczniejszych miast na świecie przez praktycznie każdego środka.

Studia niestacjonarne Bachelor Singapur - Weź studia niestacjonarne Bachelor Singapur. Wszystkie studia niestacjonarne Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Wczesna edukacja, Singapur Filter

Licencjat Edukacji Wczesnego Dzieciństwa (Uniwersytet Monash)

Kaplan Singapore
Licencjat
Licencjat
<
studia niestacjonarne
<
12&nbsp;-&nbsp;24 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Studia licencjackie Monash we wczesnym dzieciństwie to wysoce szanowana kwalifikacja przeznaczona dla nauczycieli, którzy są pasjonatami pracy z małymi dziećmi w przedszkolu, ...

Czytaj więcej