BACHELORSTUDIES

Wczesna edukacja Węgry - programów Wczesna edukacja Węgry Wczesna edukacja

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Osoby, które korzystają z nauczania i pracy z małymi dziećmi może być zainteresowana prowadzeniem stopień w edukacji wczesnoszkolnej, koncentrację, która specjalizuje się w strategiach rozwoju i uczenia się dzieci. Studenci mogą zdecydować się na pracę w warunkach, które koncentruje się na rozwoju dziecka i instrukcji.

Leżą się w regionie Europy Środkowej z Hungarian ich języku urzędowym. Kraju matematyki i podejście nauka są znakomite. To domy pierwszy na świecie Instytut technologii. To tutaj pierwszy silnik parowy w Europie został zbudowany już w 1722.

Wczesna edukacja Węgry - Weź Wczesna edukacja Węgry. Wszystkie Wczesna edukacja i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Wczesna edukacja, Węgry Filter

Licencjat w edukacji przedszkolnej

Eötvös Loránd University
Licencjat
06 Sie 2021
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
15 May 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Szkolenie wychowawców przedszkolnych oferuje szkolenie przyszłych specjalistów posiadających teoretyczną wiedzę, umiejętności i kompetencje pedagogiczne w celu wykonania zadań ...

Czytaj więcej