Filter
Studia licencjackie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat Wykształcenie ogólne, Szukaj programów Licencjat Wykształcenie ogólne

Programy licencjackie oferują studentom elastyczność. Zazwyczaj ukończenie tych programów trwa trzy lub cztery lata, co pozwala uczniom wybrać konkretną dziedzinę, w której należy skoncentrować studia. Badania często łączą zarówno naukę w klasie, jak i doświadczenie.

Czym jest licencjat z edukacji ogólnej? Studenci, którzy chcą otrzymać szeroką, ekspansywną edukację często wybierają studia licencjackie w zakresie edukacji ogólnej. W większości programów uczniowie biorą udział w kursach z matematyki, nauk ścisłych, sztuk wyzwolonych, kompozycji i innych podstawowych przedmiotów. Zazwyczaj wybierają też obszar zainteresowania, wybierając więcej klas z danej dyscypliny niż z innych. Ponieważ uczeni uzyskują ogólny stopień wykształcenia, często lepiej są w stanie zaprojektować swój program edukacyjny niż ci, którzy zajmują się dyplomem w określonej dziedzinie. Wreszcie, programy te często łączą teoretyczne nauczanie z wyzwaniami realnego świata, pomagając uczniom doskonalić swoje umiejętności rozwiązywania problemów.

Z ogólnym wykształceniem studenci nabywają różnorodne umiejętności, które bezpośrednio pomagają im odnosić sukcesy w życiu osobistym i zawodowym. Absolwenci zazwyczaj uczą się krytycznie myśleć i aktywnie czytać. Rozwijają także umiejętności współpracy, pomagając im lepiej pracować w zespołach.

Ponieważ uzyskanie tytułu licencjata w zakresie edukacji ogólnej trwa około czterech lat, studenci powinni spodziewać się znacznej kwoty za swoją edukację. Oczywiście, uczelnia, do której uczęszcza, kontroluje większość kosztów uzyskania dyplomu. W związku z tym studenci powinni badać przyszłe programy, aby zrozumieć, jak skutecznie budżetu.

Ci, którzy otrzymują tytuł licencjata w zakresie edukacji ogólnej, zazwyczaj mają wiele ścieżek kariery, z których mogą wybierać. Często uczeni decydują się na uzyskanie dyplomu ukończenia studiów w określonej dziedzinie. Innym razem uczestnicy programu pracują w sektorze biznesowym, wykorzystując swoje umiejętności, aby sprostać wymaganiom klientów. Ponieważ osoby z wykształceniem ogólnym mają zazwyczaj różne umiejętności, zwykle zapewniają konkurencyjne wynagrodzenie w miejscu pracy. Podobnie, ponieważ uczniowie mogą zazwyczaj wybierać kursy, które składają się na ich ogólny program nauczania, mogą wybrać te, które mają na celu kariery, które chcieliby realizować.

Zajęcia ogólne mogą być częścią zajęć w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin w klasach tradycyjnych lub online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej

5 Wyniki z Wykształcenie ogólne

Humak University of Applied Sciences

Studia na Humak University of Applied Sciences , wiodącej instytucji szkolnictwa wyższego w dziedzinie edukacji przygodowej w Finlandii. Pedagog społeczny kształci specja ... [+]

Podróż z archipelagu fińskiego do arktycznej Laponii Licencjat w dziedzinie przygód i edukacji na świeżym powietrzu Bachelor of Humanities 210 ECTS Pedagog społeczności, przygoda i edukacja na świeżym powietrzu

Studia na Humak University of Applied Sciences , wiodącej instytucji szkolnictwa wyższego w dziedzinie edukacji przygodowej w Finlandii.

Pedagog społeczny kształci specjalistów w dziedzinie przygód i edukacji na wolnym powietrzu. Edukacja przygodowa i outdoorowa oparta jest na metodologii uczenia się opartej na doświadczeniu i aktywności, a jej celem jest wspieranie wzrostu, rozwoju, dobrobytu i działania jednostek, grup i społeczności.

Podstawą badań są interdyscyplinarne ramy teoretyczne, które są stosowane w uniwersalnych, autentycznych środowiskach edukacyjnych, takich jak jeziora, morze, lasy, a także w lasach i na pustkowiach Laponii. Podczas studiów uczniowie uczą się planować i przeprowadzać bezpieczne procesy edukacyjne dla różnych grup docelowych oraz oceniać i rozwijać przygodowe działania edukacyjne.... [-]

Finlandia Helsinki
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
42 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Education University of Hong Kong

Ten program ma na celu przygotowanie naszych uczniów do zostania wybitnymi nauczycielami szkół podstawowych. ... [+]

Cele programu

Ten program ma na celu przygotowanie naszych uczniów do zostania wybitnymi nauczycielami szkół podstawowych, którzy:

mieć pozytywne nastawienie zawodowe;posiadać solidną wiedzę akademicką oraz szeroką wiedzę i umiejętności zawodowe;posiadają umiejętności uczenia się przez całe życie i są w stanie docenić wartości moralne, społeczne i kulturowe;może współpracować ze studentami, rodzicami, kolegami, administratorami szkół i innymi specjalistami; izrozumieć problemy edukacyjne Hongkongu i pozytywnie reagować na innowacje edukacyjne.

Po zakończeniu programu studenci studiów ogólnych będą mieli możliwość:... [-]

Hongkong
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
St. Theresa International College

W dzisiejszym świecie, człowiek dąży do dalszego postępu w dziedzinie nauki i technologii. Ten postęp można osiągnąć tylko poprzez nauczanie naszym młodzieży podstawowe i ... [+]

W dzisiejszym świecie, człowiek dąży do dalszego postępu w dziedzinie nauki i technologii. Ten postęp można osiągnąć tylko poprzez nauczanie naszym młodzieży podstawowe i zaawansowane poziomy nauki.

Jako nauczyciel nauki, musi być odpowiedzialny za uświadomienie uczniom na "co", "dlaczego" i "jak jest" świata wokół nich. At St Teresa, nasze Licencjat edukacji w Nauce (Międzynarodowy Program) ma na celu daje umiejętności potrzebne do inspirowanie studentów do kontynuowania ciekawostki naukowe i dokonać świadomych decyzji podczas ich studiów.

Czego się nauczę? Nasz Bachelor of Education w Nauce (International) Program ma na celu przygotowanie studentów do ról przywódczych jak nauczycieli przedmiotów ścisłych w szkołach podstawowych i średnich w Tajlandii i za granicą. Studenci będą wyposażone w wiedzę za nauczanie podstawowe poziomy nauki, która obejmuje biologii, fizyki, geologii, geografii i chemii. Wraz z nowoczesnych laboratoriów i obiektów dydaktycznych, program pomoże naszym uczniom rozwijać naukowo, intelektualnie i zawodowo nauczycieli przedmiotów ścisłych. ... [-]
Tajlandia Nakhon Nayok
Czerwiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
McGovern Education Group

Bachelor of Education to czteroletni stopień licencjata, który przygotowuje studentów do pracy jako nauczyciel w szkołach. Typowy program może obejmować zajęcia z pedagog ... [+]

Bachelor of Education to czteroletni stopień licencjata, który przygotowuje studentów do pracy jako nauczyciel w szkołach.

Typowy program może obejmować zajęcia z pedagogiki , psychologii edukacji, polityki edukacyjnej i przywództwa , opracowywania programów nauczania , planowania lekcji, sprawiedliwości społecznej , edukacji specjalnej i technologii instruktażowej . Specjalizacje obejmują: szkolnictwo podstawowe , gimnazjalne i licealne .

Uczniowie szkół podstawowych zazwyczaj studiują szeroki zakres tematów, podczas gdy uczniowie szkół średnich i liceów koncentrują się na jednym lub dwóch przedmiotach.

Wiele programów obejmuje szkolenia i praktyczne doświadczenie, w postaci projektów badawczych, prezentacji oraz możliwości OPT i CPT , przy czym czesne zaczyna się od 24 000 USD na rok akademicki, chociaż stypendia częściowe są dostępne dla studentów międzynarodowych o wysokich wynikach w oparciu o IELTS (6.5) i TOEFL (90) wyniki egzaminu, jak również wyniki egzaminu CGPA i SAT (1150).Pixabay / Pexels... [-]

Stany Zjednoczone miasto Oklahoma
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mykolas Romeris University

Rozrywka i rozrywka Program edukacyjny odróżnia się od programów studiów w tej dziedzinie na Litwie, ponieważ koncentruje się na innowacyjnych i różnych funkcji i przypad ... [+]

Rozrywka i rozrywka Program edukacyjny odróżnia się od programów studiów w tej dziedzinie na Litwie, ponieważ koncentruje się na innowacyjnych i różnych funkcji i przypadków. Głównym celem tego programu studiów jest przygotowanie wykwalifikowanych specjalistów w zakresie edukacji nieformalnej i obejmuje trzy główne aspekty - rekreacja / wypoczynek, różne grupy społeczne / społeczności, edukacja / edukacja nieformalna. Studenci będą mogli planować programy edukacyjne, organizować i realizować imprezy rekreacyjne i edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dotyczące ich wymagań i potrzeb. Badania prowadzą do aktualnych postaw społecznych, kulturowych i wartościowych, pozytywnych pomysłów na socjalizację, zdolności uczenia się przez całe życie, potrzeb rekreacyjnych każdego człowieka (młodzież, osoby niepełnosprawne lub starsze) i ich społeczno-kulturowych zainteresowań.... [-]

Litwa Wilno
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku