BACHELORSTUDIES

Zarządzanie środowiskiem Litwa - programów Zarządzanie środowiskiem Litwa Zarządzanie środowiskiem

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Zarządzanie środowiskiem jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą zbadać, jak zrównoważyć potrzeby rozwojowe i handlowe z potrzebami środowiska. W zależności od programu, studenci mogą skupić się na nauki i biznesu tematy zarówno środowiskowych.

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

Zarządzanie środowiskiem Litwa - Weź Zarządzanie środowiskiem Litwa. Wszystkie Zarządzanie środowiskiem i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie środowiskiem, Litwa Filter

Licencjat z inżynierii wodnej i lądowej

Vytautas Magnus University
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Czysta woda i zrównoważone środowisko są priorytetami na dziś i na jutro. W miarę wzrostu obaw społeczeństwa o środowisko i zmiany klimatu rośnie zapotrzebowanie na technologi ...

Czytaj więcej