BACHELORSTUDIES

Zarządzanie środowiskiem Nowa Zelandia - programów Zarządzanie środowiskiem Nowa Zelandia Zarządzanie środowiskiem

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Licencjat z Zarządzania Środowiskiem dotyczy właściwego zarządzania środowiskiem. Zamierza poszukiwać zrównoważonych środków rozwoju i obejmuje również takie tematy jak nauk biologicznych i chemicznych. Absolwenci będą w stanie połączyć się z technik zarządzania znajomość środowiska do rozwiązania obecnych problemów środowiskowych.

Nowa Zelandia to wyspiarskie państwo w południowo-zachodniej części Oceanu Spokojnego. Kraj geograficznie obejmuje dwa główne lądów - że z Północnej i Południowej Wyspy - i liczne mniejsze wyspy. Zagraniczni studenci muszą mieć wizę studencką i rozsądny poziom gotówki do wydania, w celu podjęcia studiów w Nowej Zelandii na bazie uczelni. Nowa Zelandia instytucje edukacyjne poinformuje odpowiednie władze imigracyjne, jeśli uczeń przestaje uczęszczać ich uczęszczających kursy, które można następnie zawiesić lub anulować tego studenta 's wizy. Placówki oświatowe często wymieniać niniejszej Rejestracji i frekwencja dane elektronicznie z innych agencji rządowych odpowiedzialnych za udzielanie pomocy studentów.

Zarządzanie środowiskiem Nowa Zelandia - Weź Zarządzanie środowiskiem Nowa Zelandia. Wszystkie Zarządzanie środowiskiem i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie środowiskiem, Nowa Zelandia Filter

Licencjat planowania środowiskowego

The University of Waikato
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

A multi-dyscyplinarny program badawczy kierowany który zapewnia teorię i praktykę zgodną z współczesnego planowania środowiskowego. Waikato za Bachelor planowania środowiskowe ...

Czytaj więcej