BACHELORSTUDIES

Zarządzanie środowiskiem Wietnam - programów Zarządzanie środowiskiem Wietnam Zarządzanie środowiskiem

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Bachelor of Science w dziedzinie Zarządzania Środowiskowego studiów umożliwia studentom zdobycie umiejętności i narzędzia pomocne w identyfikacji i oceny zagadnień ochrony środowiska.

Wietnam oferuje zróżnicowaną gamę zachwycających zabytków. Studenci mogą cieszyć się naturalnym pięknem kraju, studentów, którzy podróżują do Wietnamu będzie pod wrażeniem wielkich miast, targów i sklepów, które są niepodobne do niczego na tej planecie. University wejście w Wietnamie jest na podstawie wyników uzyskanych w ramach badania wstępnego.

Zarządzanie środowiskiem Wietnam - Weź Zarządzanie środowiskiem Wietnam. Wszystkie Zarządzanie środowiskiem i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie środowiskiem, Wietnam Filter

Bachelor in Environmental Management and Technology

Ho Chi Minh City University of Technology
Licencjat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program szkolenia HCMUT- Bach Khoa University został zaktualizowany, aby zaspokoić potrzeby społeczeństwa w zakresie wysoko wykwalifikowanych zasobów ludzkich w obszarze zarzą ...

Czytaj więcej