$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia niestacjonarne Zarządzanie sztuką Australia - programów Zarządzanie sztuką Australia Zarządzanie sztuką

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień. Zarządzanie Sztuka polega na tworzeniu, eksploatacji i rozwoju różnych rodzajów sztuki i organizacji kulturalnych, tak… Czytaj więcej

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Zarządzanie Sztuka polega na tworzeniu, eksploatacji i rozwoju różnych rodzajów sztuki i organizacji kulturalnych, takich jak przedsiębiorstwa, orkiestr tanecznych, galerii, instytucji dziedzictwa kultury, muzeów i centrów sztuki wykonywania. Zarządzający Sztuka budowania mostów pomiędzy publicznymi i artystów.

Australia posiada siedem z góry 100 instytucji szkolnictwa wyższego na świecie! Australia znajduje się powyżej m.in. w Niemczech, Holandii i Japonii, ósme w 2012 Universitas U21 rankingu krajowych systemów szkolnictwa wyższego.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Australii
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Australian Institute of Music
Sydnej, Australia

Twój Bachelor of Music in Arts Management będzie mówił głośno.

Twój Bachelor of Music in Arts Management będzie mówił głośno. -
Licencjat
Studia dzienne
studia niestacjonarne
3 - 6 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia