BACHELORSTUDIES

Zarządzanie bezpieczeństwem Ameryka Północna - Zarządzanie bezpieczeństwem programów Zarządzanie bezpieczeństwem w Ameryka Północna

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Uczniowie, którzy są zainteresowani utrzymaniem bezpieczeństwa w codziennym życiu, mogą uznać, że pasują one do zarządzania bezpieczeństwem. Te ogólnoświatowe programy obejmują ochronę ludzi w miejscach pracy, w których spędzają tak wiele czasu.

Stany Zjednoczone Ameryki powszechnie nazywane Stany Zjednoczone, jest republika federalna składająca się z pięćdziesięciu stanów i dystryktu federalnego. 48 sąsiednich stanów i Dystrykt Federalny z Waszyngtonu są w pierwszej Ameryce Północnej między Kanadą i Meksykiem. Stan Alaska jest w północno-zachodniej Ameryce Północnej, na zachód Kanady i wschodzie Rosji przez Cieśninę Beringa, oraz stan Hawaje to archipelag w połowie północnego Pacyfiku. Kraj ten ma pięć zaludnionych bezludnych i dziewięciu terytoria na Pacyfiku i Karaibów.

Zarządzanie bezpieczeństwem Ameryka Północna - Weź Zarządzanie bezpieczeństwem Ameryka Północna. Wszystkie Zarządzanie bezpieczeństwem i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie bezpieczeństwem, Ameryka Północna Filter

Licencjat w dziedzinie zdrowia środowiskowego oraz zarządzania bezpieczeństwem

Northeastern State University
Licencjat
Sie 2020
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Do środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa Zarządzanie głównych jest interdyscyplinarny program mający na celu przygotować się do kariery zawodowej w różnych dziedzinach, w tym, ...

Czytaj więcej