BACHELORSTUDIES

Zarządzanie dobrami luksusowymi Niderlandy - programów Zarządzanie dobrami luksusowymi Niderlandy Zarządzanie dobrami luksusowymi

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Program zarządzania luksusowy uczy specyfikę rynku dóbr luksusowych oraz zarządzania i rynku produktów. Pola często koncentrują się na obecnych i nowych rynków i konsumentów, a także w różnych gałęziach przemysłu.

Ludzie, język i kultura Holandii jest dalej " holenderskiej". Nowoczesny europejski kraj dzisiaj, Holandia zachował bardzo międzynarodowy charakter i jest znany z liberalnych mentalności. Holandia ma wiele uniwersytetów. Kraj niedawno przekształcone własne tytuły do ​​kawalerski / mistrz systemu.Istnieją dwa typy uniwersytetów: Akademickie (skupiając się bardziej na wiedzy teoretycznej, aka "Universiteit ") lub Applied Sciences (skupiając się bardziej na praktycznej wiedzy, aka "Hogeschool ")

Zarządzanie dobrami luksusowymi Niderlandy - Weź Zarządzanie dobrami luksusowymi Niderlandy. Wszystkie Zarządzanie dobrami luksusowymi i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie dobrami luksusowymi, Niderlandy Filter

Międzynarodowych badań Prowadzenie procedur prawnych w dobra luksusowe

EuroPort Business School
Licencjat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Przemysł luksusowe podwoiła się w wielkości w ciągu ostatnich 10 lat, co odzwierciedla coraz bardziej globalnej obecności. Europort Business School oferuje studentom pełnego z ...

Czytaj więcej