BACHELORSTUDIES

Licencjat Zarządzanie dobrami luksusowymi, Szukaj programów Licencjat Zarządzanie dobrami luksusowymi

Z tytułem licencjata, ludzie są przygotowani do prowadzenia dalszych możliwości edukacyjnych, przenieść bezpośrednio do zdobycia satysfakcjonującej pracy, lub kwalifikują się do większego sukcesu zawodowego niż już mają. Programy wymagają zwykle około czterech lat pracy oczywiście. Te licencjackie podwalin, że ludzie muszą się dobrze orientować w wybranej branży.

Co to jest Bachelor in Luxury Zarządzania? Program ten obejmuje takie dziedziny, jak moda, handlu detalicznego i hotelarstwa. Programy na ogół skupiają się na zarządzaniu luksusowych towarów i mody, a także luksusowych usług. Studenci mogą być narażone na najbardziej skutecznych metod w turystyce lub w sprzedaży detalicznej nowych mód. Są one wyposażone w praktyczne szkolenia, które wzmocnią modeli edukacyjnych, które studiują oni. Kursy obejmują wymogi kształcenia ogólnego i zajęcia koncentrują się bezpośrednio na preferencje zawodowe uczniów.

Z licencjat, wiele absolwenci są przygotowani, aby przejść bezpośrednio do pracowników. Podczas gdy niektóre z rówieśnikami może szukają zatrudnienia bez dyplomu, którzy ukończyli program często może przenieść prawa do stanowisk kierowniczych. Praktyki są często dostępne, że obecne studentów z możliwości zbudować własną sieć profesjonalistów.

Koszty związane z uczestnictwem w tych programach zmieniać, w sposób naturalny. Szkoły i placówki oświatowe, szczególnie w skali międzynarodowej, ustalić różne harmonogramy czesnego. Zainteresowane osoby powinny skontaktować się bezpośrednio z danych szkół opłaty.

Absolwenci mogą znaleźć stanowiska w marketingu, sprzedaży i obszarów marki z branży luksusowych. Inne pozycje to edytor mody, merchandising, projekt, ilustracja, tekstylia, rozwoju produktu, zarządzania i zarządzania hotel, luksusowe marki.Niektórzy absolwenci są zatrudniani z uwzględnieniem walki z podrabianiem, a pozostali są w stylu zarządzającym prace związane z hoteli. Niektórzy specjaliści koncentrują się na sprzedaży i innych na trendy mody badania.

Jeśli kiedykolwiek rozważyć karierę w zarządzaniu luksusowym, można przejrzeć możliwości edukacyjne dostępne dla Ciebie, odnosząc się do wykazu programów. Znajdziesz prostych form ołowiu, które upraszczają proces kontaktowania szkół. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

4 Wyniki z Zarządzanie dobrami luksusowymi Filter

Licencjat w zakresie zarządzania mody i luksusu detalicznej

The American Business School of Paris
Licencjat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Wybierz program, tytuł licencjata, który zapewni przyszłego sukcesu w świecie mody i luksusu międzynarodowej sprzedaży detalicznej

Czytaj więcej

Bachelor Luxury - Trade Trades

Institut Supérieur de Marketing du Luxe
Licencjat
Marzec 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 lat(a)
Francuski
Stacjonarne

Program ten spełnia potrzeby marek w profilach komercyjnych, dostosowanych do wyzwań trzeciego tysiąclecia. Te ostatnie muszą być uprawiane, poliglota, technofile, wielokultur ...

Czytaj więcej

Międzynarodowych badań Prowadzenie procedur prawnych w dobra luksusowe

EuroPort Business School
Licencjat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Przemysł luksusowe podwoiła się w wielkości w ciągu ostatnich 10 lat, co odzwierciedla coraz bardziej globalnej obecności. Europort Business School oferuje studentom pełnego z ...

Czytaj więcej

Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem ze specjalizacją w zarządzaniu luksusami

American University in Switzerland
Licencjat
Styczeń 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
24 miesiące
Język angielski
Stacjonarne

AUS Bachelor of Science in Business Administration ze specjalizacją w zarządzaniu luksusem łączy naukę teoretyczną z odpowiednimi rzeczywistymi problemami biznesowymi, aby dać ...

Czytaj więcej