Licencjat Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw, Szukaj programów Licencjat Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw

Licencjat jest dyplom przyznawany studentom po pomyślnym zakończeniu programu nauczania na poziomie uczelni. To trwa zazwyczaj studenta od trzech do czterech lat, aby zarobić, a to może poprzedzać prowadzenia studiów absolwent poziomu. Czym jest Bachelor in Supply Chain Management globalne? Program ten ma na celu przygotowanie studentów do pracy w środowiskach komercyjnych i przemysłowy… Czytaj więcej

Licencjat jest dyplom przyznawany studentom po pomyślnym zakończeniu programu nauczania na poziomie uczelni. To trwa zazwyczaj studenta od trzech do czterech lat, aby zarobić, a to może poprzedzać prowadzenia studiów absolwent poziomu.

Czym jest Bachelor in Supply Chain Management globalne? Program ten ma na celu przygotowanie studentów do pracy w środowiskach komercyjnych i przemysłowych. Umiejętności, które są podkreślone obejmują zarządzania, negocjacji i komunikacji, a te są rozwijane w całej zajęć z przedmiotów takich jak administracja biznesu i handlu międzynarodowego. Studenci mogą spodziewać się uczyć praktyki związane z międzynarodowego biznesu i handlu, jak również umiejętności zarządzania niezbędne do nadzorowania takich procesów.

Bachelor w zarządzaniu łańcuchem dostaw Globalny rozwija zdolności przywódcze uczniów, wiedzę międzynarodowego biznesu i zdolność do nawigacji skomplikowane relacje handlowe.Umiejętności te, w połączeniu z możliwością odbycia stażu, dostarczają cennych korzyści dla studentów.

Najbardziej wiarygodne informacje na temat kosztów tego stopnia będzie można znaleźć w biurze swojej szkoły przyjęć. Mogą one pomóc oszacować czesne, opłaty i inne koszty, które będą miały zastosowanie.

Po ukończeniu studiów z tytułem magistra w zarządzaniu łańcuchem globalnej podaży, można kontynuować prace w swoim ojczystym kraju, czy za granicą. Ze względu na stopień nacisku w sprawie handlu międzynarodowego, może być atrakcyjnym kandydatem do firm z całego świata, którzy chcą wypełnić stanowiska kierownicze. Inne możliwości, które mogą istnieć jednak obejmować zamówień zarządzających i sprzedaży dla firm handlowych. Bez względu na to, co ścieżki kariery realizować, ty znajomość branży będzie kwalifikować się do różnych pozycjach.

Możesz być w stanie znaleźć szkołę, która oferuje Bachelor globalnego zarządzania łańcuchem dostaw poprzez opcję studiów online. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
Zhejiang Wanli University
Ningbo, Chiny

Zhejiang Wanli University (ZWU), położony w Ningbo, zajmuje powierzchnię 95 hektarów i składa się z kampusu Qianhu i kampusu Huilong.

Zhejiang Wanli University (ZWU), położony w Ningbo, zajmuje powierzchnię 95 hektarów i składa się z kampusu Qianhu i kampusu Huilong. -
Licencjat
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Sie 2020
Ośrodek kształcenia
 
GCU - Glasgow School for Business and Society
Glasgow, Wielka Brytania

Dynamiczny

BA
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 
Sunway University
Shah Alam, Malezja

Globalny stopień zarządzania łańcuchem dostaw BSc (Hons) ma na celu rozwój absolwentów, którzy są wyposażeni w wiedzę, umiejętności i zdolności do zarządzania siecią łańcucha ... +

Globalny stopień zarządzania łańcuchem dostaw BSc (Hons) ma na celu rozwój absolwentów, którzy są wyposażeni w wiedzę, umiejętności i zdolności do zarządzania siecią łańcucha dostaw w kierunku większej wydajności operacyjnej. Specjaliści od łańcucha dostaw widzą duży obraz i rozumieją, w jaki sposób finanse, ludzie, informacje, procesy, produkty i technologie współdziałają w ekosystemie biznesowym. -
BSc
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Język angielski
Sty 2021
Ośrodek kształcenia
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here