BACHELORSTUDIES

Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw Azja - Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw programów Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw w Azja

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Globalne zarządzanie łańcuchem dostaw analizuje koncepcje planowania produkcji, administracji międzynarodowego łańcucha dostaw, logistyki oraz operacji zarządzania. Uczniowie w tym kierunku studiów można uzyskać zrozumienie koncepcji biznesowych i zasad zarządzania łańcuchem dostaw.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw Azja - Weź Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw Azja. Wszystkie Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

3 Wyniki z Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw, Azja Filter

Licencjat z zarządzania logistyką (Globalne zarządzanie łańcuchem dostaw)

Zhejiang Wanli University
Licencjat
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Zhejiang Wanli University (ZWU), położony w Ningbo, zajmuje powierzchnię 95 hektarów i składa się z kampusu Qianhu i kampusu Huilong.

Czytaj więcej

BBA Global Business Studies

The Chinese University of Hong Kong - Shenzhen
BBA
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Perspektywa globalna ma coraz większe znaczenie wraz ze zmianą dynamiki międzynarodowego biznesu - chińskie firmy odgrywają bardziej aktywną rolę na rynkach zagranicznych, a f ...

Czytaj więcej

BSc (Hons) Globalne zarządzanie łańcuchem dostaw

Sunway University
BSc
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Globalny stopień zarządzania łańcuchem dostaw BSc (Hons) ma na celu rozwój absolwentów, którzy są wyposażeni w wiedzę, umiejętności i zdolności do zarządzania siecią łańcucha ...

Czytaj więcej