BACHELORSTUDIES

Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw Azja - Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw programów Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw w Azja

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Globalne zarządzanie łańcuchem dostaw analizuje koncepcje planowania produkcji, administracji międzynarodowego łańcucha dostaw, logistyki oraz operacji zarządzania. Uczniowie w tym kierunku studiów można uzyskać zrozumienie koncepcji biznesowych i zasad zarządzania łańcuchem dostaw.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw Azja - Weź Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw Azja. Wszystkie Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw, Azja Filter

Licencjat z zarządzania logistyką (Globalne zarządzanie łańcuchem dostaw)

Zhejiang Wanli University
Licencjat
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
Stacjonarne

Zhejiang Wanli University (ZWU), położony w Ningbo, zajmuje powierzchnię 95 hektarów i składa się z kampusu Qianhu i kampusu Huilong.

Czytaj więcej