BACHELORSTUDIES

Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw Chiny - programów Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw Chiny Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Edukacja w globalnym zarządzaniu łańcuchem dostaw może umożliwić uczniom badać różne koncepcje, pomysły, jak potencjalnie obejmujące zarządzanie kosztami, technologii systemów zapasów, etyki w technikach biznesowych i negocjacji. To może przygotować uczniów do różnych miejsc pracy na rynku globalnym.

 

China edukacji wyższej na kilka lat został wybrany jako jeden z najlepszych wśród krajów azjatyckich. Ten kraj ma ponad 150 publicznych i prywatnych własnością podział uczelni na wszystkich prowincjach Chin. Wyższe wykształcenie jest oparte na badaniach naukowych.

Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw Chiny - Weź Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw Chiny. Wszystkie Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw, Chiny Filter

Licencjat z zarządzania logistyką (Globalne zarządzanie łańcuchem dostaw)

Zhejiang Wanli University
Licencjat
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
Stacjonarne

Zhejiang Wanli University (ZWU), położony w Ningbo, zajmuje powierzchnię 95 hektarów i składa się z kampusu Qianhu i kampusu Huilong.

Czytaj więcej