BACHELORSTUDIES

Licencjat Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw, Szukaj programów Licencjat Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw

Licencjat jest dyplom przyznawany studentom po pomyślnym zakończeniu programu nauczania na poziomie uczelni. To trwa zazwyczaj studenta od trzech do czterech lat, aby zarobić, a to może poprzedzać prowadzenia studiów absolwent poziomu.

Czym jest Bachelor in Supply Chain Management globalne? Program ten ma na celu przygotowanie studentów do pracy w środowiskach komercyjnych i przemysłowych. Umiejętności, które są podkreślone obejmują zarządzania, negocjacji i komunikacji, a te są rozwijane w całej zajęć z przedmiotów takich jak administracja biznesu i handlu międzynarodowego. Studenci mogą spodziewać się uczyć praktyki związane z międzynarodowego biznesu i handlu, jak również umiejętności zarządzania niezbędne do nadzorowania takich procesów.

Bachelor w zarządzaniu łańcuchem dostaw Globalny rozwija zdolności przywódcze uczniów, wiedzę międzynarodowego biznesu i zdolność do nawigacji skomplikowane relacje handlowe.Umiejętności te, w połączeniu z możliwością odbycia stażu, dostarczają cennych korzyści dla studentów.

Najbardziej wiarygodne informacje na temat kosztów tego stopnia będzie można znaleźć w biurze swojej szkoły przyjęć. Mogą one pomóc oszacować czesne, opłaty i inne koszty, które będą miały zastosowanie.

Po ukończeniu studiów z tytułem magistra w zarządzaniu łańcuchem globalnej podaży, można kontynuować prace w swoim ojczystym kraju, czy za granicą. Ze względu na stopień nacisku w sprawie handlu międzynarodowego, może być atrakcyjnym kandydatem do firm z całego świata, którzy chcą wypełnić stanowiska kierownicze. Inne możliwości, które mogą istnieć jednak obejmować zamówień zarządzających i sprzedaży dla firm handlowych. Bez względu na to, co ścieżki kariery realizować, ty znajomość branży będzie kwalifikować się do różnych pozycjach.

Możesz być w stanie znaleźć szkołę, która oferuje Bachelor globalnego zarządzania łańcuchem dostaw poprzez opcję studiów online. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

4 Wyniki z Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw Filter

Licencjat z zarządzania logistyką (Globalne zarządzanie łańcuchem dostaw)

Zhejiang Wanli University
Licencjat
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Zhejiang Wanli University (ZWU), położony w Ningbo, zajmuje powierzchnię 95 hektarów i składa się z kampusu Qianhu i kampusu Huilong.

Czytaj więcej

BA (z wyróżnieniem) w międzynarodowym zarządzaniu łańcuchem dostaw

GCU - Glasgow School for Business and Society
BA
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Dynamiczny

Czytaj więcej

BBA Global Business Studies

The Chinese University of Hong Kong - Shenzhen
BBA
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Perspektywa globalna ma coraz większe znaczenie wraz ze zmianą dynamiki międzynarodowego biznesu - chińskie firmy odgrywają bardziej aktywną rolę na rynkach zagranicznych, a f ...

Czytaj więcej

BSc (Hons) Globalne zarządzanie łańcuchem dostaw

Sunway University
BSc
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Globalny stopień zarządzania łańcuchem dostaw BSc (Hons) ma na celu rozwój absolwentów, którzy są wyposażeni w wiedzę, umiejętności i zdolności do zarządzania siecią łańcucha ...

Czytaj więcej