close

Filtry

Zobacz wyniki

Licencjat Zarządzanie gospodarką morską, Szukaj programów Licencjat Zarządzanie gospodarką morską

Stopień licencjata jest oferowany studentom rozpoczynającym szkolnictwo wyższe. Biorąc udział większości uczniów w wieku od trzech do pięciu lat, zajęcia mogą obejmować szeroki zakres tematów i zawierać staże lub ćwiczenia. Czym jest licencjat w zarządzaniu morskim? Działalność morska jest złożonym zagadnieniem, wiążącym się z wieloma korporacjami i różnymi narodami.… Czytaj więcej

Stopień licencjata jest oferowany studentom rozpoczynającym szkolnictwo wyższe. Biorąc udział większości uczniów w wieku od trzech do pięciu lat, zajęcia mogą obejmować szeroki zakres tematów i zawierać staże lub ćwiczenia.

Czym jest licencjat w zarządzaniu morskim? Działalność morska jest złożonym zagadnieniem, wiążącym się z wieloma korporacjami i różnymi narodami. Wiele towarów istotnych dla życia codziennego i dobrobytu ludzi na całym świecie jest transportowanych przynajmniej częściowo drogą morską. Kursy z licencjata zarządzania morskiego mogą przeanalizować takie tematy, jak bieżące wydarzenia w żegludze, a także finansowanie i prawne aspekty handlu morskiego. Programy oferują różnorodne opcje interakcji z uznanymi firmami lub handlem, a niektóre szkoły oferują również możliwości podróżowania studentom.

Programy studiów w tym temacie zazwyczaj dostarczają studentom narzędzi niezbędnych do zbadania tematów związanych z biznesem morskim.To może uczynić je lepszymi przedsiębiorcami i przygotować je do zaawansowanych stopni biznesowych.

Podobnie jak wiele stopni związanych z biznesem, uzyskiwanie Bachelor in Maritime Management może przynieść wyższą cenę niż uzyskiwanie mandatów w innych dziedzinach nauki. Ze względu na różnice między instytucjami i krajami, skontaktowanie się z konkretnymi szkołami będzie na ogół jedynym sposobem potwierdzenia kosztu jednego z tych programów.

Stopień jest ważnym krokiem w kierunku wielu karier, które skupiają się na wysyłce i portach. Student o duchu przedsiębiorczości, doświadczeniu i ukończeniu studiów może pracować jako konsultant doradzający kupcom i właścicielom statków w lepszych punktach praktyk morskich lub logistycznych. Wiele rodzajów stanowisk, takich jak administrator konta sprzedaży lub młodszy analityk logistyki, staje się bardziej dostępny po uzyskaniu stopnia zarządzania na morzu. Organizacje, które zatrudniają osoby z tych stopni od małych firm do rządów krajowych.

Wybór między wieloma szkołami może być trudne, więc pierwszy krok to często znalezienie dobrego wyboru opcji. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
University of the South Pacific USP
Suva , Fidżi

Ten program nie spełnia standardowych wymagań programu dla głównych i nieznacznych dyscyplin, ale zamiast tego przewidział zestawy kursów, w granicach dyscypliny.

Ten program nie spełnia standardowych wymagań programu dla głównych i nieznacznych dyscyplin, ale zamiast tego przewidział zestawy kursów, w granicach dyscypliny. -
BSc
Studia dzienne
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 
Universidade da Coruña
Coruña , Hiszpania

Studia inżynierskie morskie i transport morski ma naukowo-technologicznego i dać dostęp do ćwiczeń, na pokładzie statków, zawody pilotażowe i kapitan Marina Mercante.

Studia inżynierskie morskie i transport morski ma naukowo-technologicznego i dać dostęp do ćwiczeń, na pokładzie statków, zawody pilotażowe i kapitan Marina Mercante. -
Licencjat
Studia dzienne
4 lat(a)
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia
 
Meritus University
Kuala Lumpur , Malezja

Po ukończeniu studiów studenci otrzymują dodatkowe świadectwo kwalifikacji zawodowych (PQE) od Charted Institute of Logistic and Transport Malaysia (CILTM) oraz certyfikat czł ... +

Po ukończeniu studiów studenci otrzymują dodatkowe świadectwo kwalifikacji zawodowych (PQE) od Charted Institute of Logistic and Transport Malaysia (CILTM) oraz certyfikat członkowski MILT. -
BSc
Studia dzienne
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami