BACHELORSTUDIES

Zarządzanie gospodarką morską Europa - Zarządzanie gospodarką morską programów Zarządzanie gospodarką morską w Europa

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Studenci zainteresowani karierą w branży związanej z morzem mogą uznać za rozsądny wybór zarządzanie gospodarką morską. Typowe kierunki studiów mają na celu poprawę krytycznego myślenia i doskonalenie umiejętności menedżerskich, przy jednoczesnym skupianiu się na kwestiach unikalnych dla handlu prowadzonego w środowisku morskim. 

Europe, jeden z world 's siedmiu kontynentach, jest zazwyczaj znany jako wysuniętym półwyspie Eurazji. Drugi najmniejszy kontynent, z 10.180.000 (km2), że zebrano obszar 50 krajów.

Zarządzanie gospodarką morską Europa - Weź Zarządzanie gospodarką morską Europa. Wszystkie Zarządzanie gospodarką morską i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie gospodarką morską, Europa Filter

Stopień w transporcie morskim i morskim

Universidade da Coruña
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Studia inżynierskie morskie i transport morski ma naukowo-technologicznego i dać dostęp do ćwiczeń, na pokładzie statków, zawody pilotażowe i kapitan Marina Mercante.

Czytaj więcej