BACHELORSTUDIES

Zarządzanie informacją Czechy - programów Zarządzanie informacją Czechy Zarządzanie informacją

Tytuł licencjata jest policealne stopień przyznawany po zakończeniu 120 kredytów. Zazwyczaj trwa osiem semestrów, aby zakończyć dyplom licencjata. Podczas wypełniania studia licencjackie, kandydaci mają studiować kursy ogólne i wybrała większą konkretny temat. Licencjat można też nazwać licencjata w niektórych krajach.

Środki techniczne, za pomocą których przetwarzane są informacje, a etyczne obawy zarządzania ludźmi stanowią dwa filary większości programów zarządzania informacjami. Studenci kończący te programy mogą liczyć na większe szanse w wybranej karierze.

Republika Czeska jest w sercu Europy jest sąsiad Słowacja, Austria, Niemcy i Polska. Uniwersytety czeskie zaoferować wieloletnią reputację i ciekawych specjalności.

Zarządzanie informacją Czechy - Weź Zarządzanie informacją Czechy. Wszystkie Zarządzanie informacją i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie informacją, Czechy Filter

Licencjat w zarządzaniu informacją

University of Hradec Králové, Faculty of Informatics and Management
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program studiów Licencjat w Zarządzania Informacją ma interdyscyplinarny profil - łączy w sobie wiedzę z zakresu systemów informatycznych i informacyjnych ze zrozumieniem fund ...

Czytaj więcej