BACHELORSTUDIES

Zarządzanie informacją Hiszpania - programów Zarządzanie informacją Hiszpania Zarządzanie informacją

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Pomysły i dane należą do najważniejszych czynników powodujących zmiany. Studenci, którzy uczą się zarządzania informacją, często uczą się przechowywania i przesyłania informacji, a także sposobów organizowania ludzi i zasobów w celu promowania nauki i postępu.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Zarządzanie informacją Hiszpania - Weź Zarządzanie informacją Hiszpania. Wszystkie Zarządzanie informacją i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Zarządzanie informacją, Hiszpania Filter

Stopień informacji i dokumentacji (modalność półprzewodnikowa)

Universidad de Leon
Licencjat
<
studia niestacjonarne
<
4 lat(a)
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia
Online

Szkolimy wykwalifikowanych specjalistów do zarządzania informacjami i wiedzą w bardzo różnych kontekstach, z umiejętnościami automatycznego przetwarzania informacji i dokument ...

Czytaj więcej

Stopień informacji i dokumentacji (modalność odległości)

Universidad de Leon
Licencjat
<
studia niestacjonarne
<
4 lat(a)
Język hiszpański
Online

Stopień informacyjny i dokumentacyjny Uniwersytetu w León jest konkurencyjny i dostosowany do potrzeb społeczeństwa opartego na wiedzy i oferowany w trybie semiprecjonalnym i ...

Czytaj więcej