BACHELORSTUDIES

Zarządzanie informacją Wietnam - programów Zarządzanie informacją Wietnam Zarządzanie informacją

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Środki techniczne, za pomocą których przetwarzane są informacje, a etyczne obawy zarządzania ludźmi stanowią dwa filary większości programów zarządzania informacjami. Studenci kończący te programy mogą liczyć na większe szanse w wybranej karierze.

Wietnam (Wietnam), oficjalnie Socjalistyczna Republika Wietnamu (Cong Hoa Xa hoi Chu Nghia Việt Nam) jest długi, cienki kraj w południowo-wschodniej Azji. Historia Wietnam 's jest jednym z wojny, kolonizacji i buntu. Obecność zagranicznych uczelni rośnie w Wietnamie, które mają więcej niż 160 uniwersytetów.

Zarządzanie informacją Wietnam - Weź Zarządzanie informacją Wietnam. Wszystkie Zarządzanie informacją i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie informacją, Wietnam Filter

Licencjat w systemie informacji zarządczej

Vietnam National University, Hanoi - International School
Licencjat
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
8 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Bachelor in Management Information System to kurs języka angielskiego (oprócz 4 wietnamskich przedmiotów obowiązkowych, w których studenci zagraniczni otrzymają doskonałe wspa ...

Czytaj więcej