BACHELORSTUDIES

Zarządzanie jakością Republika Południowej Afryki - programów Zarządzanie jakością Republika Południowej Afryki Zarządzanie jakością

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Badanie zarządzania jakością ma na celu określenie sposobów wytwarzania i utrzymywania doskonałości. Programy na całym świecie badają różne standardy i sposoby ich osiągnięcia. Uczniowie mogą również badać sposoby poprawy polityk dotyczących wymagań jakościowych.

Państwo położone na południowym krańcu Afryki, Republika Południowej Afryki, ma bogatą kulturę, że nigdy nie mam dość podczas zwiedzania lub studiuje tutaj. Językami tutaj m.in. Afrykanerów i angielskim, a także holenderski. Życie w kampusie ogromnej południowoafrykańskiego University, Uniwersytet w Johannesburgu lub uniwersytetu drugiej będzie niewiarygodny. Będziesz miłował interakcji z Bantus tutaj i tropikalnego klimatu regionu.

Zarządzanie jakością Republika Południowej Afryki - Weź Zarządzanie jakością Republika Południowej Afryki. Wszystkie Zarządzanie jakością i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie jakością, Republika Południowej Afryki Filter

BTech w jakości

University of Johannesburg
Licencjat
Styczeń 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Stacjonarne

Celem kwalifikacji jest rozwinięcie stosowanych przez studenta kompetencji poznawczych w zakresie nabywania, interpretacji, zrozumienia i stosowania zasad zarządzania jakością ...

Czytaj więcej