BACHELORSTUDIES

Zarządzanie kryzysowe Ameryka Północna - Zarządzanie kryzysowe programów Zarządzanie kryzysowe w Ameryka Północna

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Badania w zakresie zarządzania kryzysowego obejmują zdobywanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do ochrony społeczności przed skutkami klęsk żywiołowych lub katastrof spowodowanych przez człowieka. Badania te mogą obejmować techniki planowania, kierowania i organizowania zespołów w celu interweniowania i zapewnienia bezpieczeństwa publicznego w sytuacjach kryzysowych.

Obejmujące 23 kraje, Ameryka Północna to kontynent pełen możliwości edukacyjnych. Studenci mają możliwość nauki wielu języków i rozwijania zrozumienia bardzo różnych kultur.

Zarządzanie kryzysowe Ameryka Północna - Weź Zarządzanie kryzysowe Ameryka Północna. Wszystkie Zarządzanie kryzysowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Zarządzanie kryzysowe, Ameryka Północna Filter

Licencjackie z zarządzania służb ratowniczych

Anderson University South Carolina
Licencjat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Stacjonarne
Online

Stopień BEMS przygotowuje absolwentów do funkcji kierowniczych w ratowaniu życia i mienia z katastrofalnymi skutkami katastrof.

Czytaj więcej

Ratownictwo licencjackie Zarządzanie - cała społeczność

Anderson University South Carolina
Licencjat
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Stacjonarne
Online

Celem Bachelor w Ratownictwie Zarządzania w koncentracji w całości studiów Wspólnoty zapewnia różnorodność kursów mających do zaoferowania studentom wiedzy teoretycznej i prak ...

Czytaj więcej