BACHELORSTUDIES

Zarządzanie kryzysowe Stany Zjednoczone - programów Zarządzanie kryzysowe Stany Zjednoczone Zarządzanie kryzysowe

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Naukowcy wybierający studia w zakresie zarządzania kryzysowego mogą uczyć się technik planowania i kierowania reagowaniem na katastrofy i sytuacje kryzysowe. Obejmuje to interwencje w sytuacjach związanych z klęskami żywiołowymi, sytuacjami zakładników, niebezpiecznymi sytuacjami kryzysowymi, okresami wojny i innymi niebezpieczeństwami związanymi z bezpieczeństwem publicznym. 

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Zarządzanie kryzysowe Stany Zjednoczone - Weź Zarządzanie kryzysowe Stany Zjednoczone. Wszystkie Zarządzanie kryzysowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

3 Wyniki z Zarządzanie kryzysowe, Stany Zjednoczone Filter

Licencjackie z zarządzania służb ratowniczych

Anderson University South Carolina
Licencjat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Stopień BEMS przygotowuje absolwentów do funkcji kierowniczych w ratowaniu życia i mienia z katastrofalnymi skutkami katastrof.

Czytaj więcej

Bachelor in Corporate and Homeland Security

Mercy College
BSc
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Chroń naszą krajową infrastrukturę przed terroryzmem i innymi zagrożeniami kryminalnymi. . . Dowiedz się, czego potrzebujesz, by odnieść sukces w rozwijającym się i dynamiczny ...

Czytaj więcej

Ratownictwo licencjackie Zarządzanie - cała społeczność

Anderson University South Carolina
Licencjat
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia
Online

Celem Bachelor w Ratownictwie Zarządzania w koncentracji w całości studiów Wspólnoty zapewnia różnorodność kursów mających do zaoferowania studentom wiedzy teoretycznej i prak ...

Czytaj więcej