BACHELORSTUDIES

Kształcenie na odległość Zarządzanie lotnictwem Oceanii - Zarządzanie lotnictwem programów Zarządzanie lotnictwem w Oceanii

Stopień Bachelor 's może prowadzić edukacyjne drzwi, stwarzają możliwości rozwoju kariery zawodowej, lub stworzyć podstawy dla osiągnięcia zaawansowanego poziomu. Naszym celem jest pomoc przyszli studenci przejść proces wyboru programu pomyślnie. Robimy rzeczy proste poprzez usprawnienie wyszukiwania.

Bachelor of Arts w programie Aviation Management koncentruje się na aspekcie biznesowym przemysłu lotniczego. Studenci uczyć się intensywnie na lotnisku, linie lotnicze, szkoła lot i inne zarządzanie obiektami lotnictwa poprzez badanie bezpieczeństwa i ochrony lotnictwa, planowania i projektowania oraz lotnictwa finansów wśród innych obszarów ważnych.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Chcesz studiować w Oceanii? Dwa najbardziej Kraje popytu na Oceania: Australia i Nowa Zelandia, zarówno razem oferują niezwykłą i bardzo charakterystyczny przygodę badania.

Kształcenie na odległość Zarządzanie lotnictwem Oceanii - Weź Zarządzanie lotnictwem Oceanii. Wszystkie Kształcenie na odległość Zarządzanie lotnictwem program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

3 Wyniki z Zarządzanie lotnictwem, Oceanii, Kształcenie na odległość Filter

Bachelor of Aviation Management

Massey Business School
Licencjat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Bachelor of Aviation Management to dedykowane kwalifikacje lotnicze, które wprowadzą Cię w różne aspekty ekscytującej branży lotniczej.

Czytaj więcej

Bachelor of Aviation Management

University of South Australia
Licencjat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wraz z rosnącym światowym zapotrzebowaniem na ekspertów w dziedzinie lotnictwa, UniSA zbuduje twoją wiedzę w zakresie operacji lotniczych i lotniczych oraz przygotuje Cię do ś ...

Czytaj więcej

Licencjat Lotnictwa

Edith Cowan University
Licencjat
27 Lip 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
6 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Zapewnia ukierunkowane, profesjonalne wykształcenie i status absolwenta dla osób pragnących wejść do branży lotniczej. Kurs jest zorientowany technicznie, obejmujący szeroki z ...

Czytaj więcej