BACHELORSTUDIES

Zarządzanie międzynarodowe Afryka - Zarządzanie międzynarodowe programów Zarządzanie międzynarodowe w Afryka

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Kurs w zarządzaniu międzynarodowym może być korzystne dla osób, które ukończyły poprzednią firmę lub zarządzania związanych z pracy oczywiście, lub tych, którzy są już aktywne w dziedzinie biznesu. Kurs ten zawiera szczegółową analizę globalnych aspektów zarządzania i przygotowuje studentów z powodzeniem zastosować zdobytą wiedzę.

Nawet jeśli zdecydujesz mitologiczne, Afryka Wschodnia jest czarującą Tanzanii; Senegal, land of Teranga lub Republiki Południowej Afryki, z jego szerokich możliwości, aby zanurzyć się w badania i służyć, w Afryce, będą przytłaczające.

Zarządzanie międzynarodowe Afryka - Weź Zarządzanie międzynarodowe Afryka. Wszystkie Zarządzanie międzynarodowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie międzynarodowe, Afryka Filter

Stopień w zarządzaniu - Międzynarodowy Program licencjat w zarządzaniu

Université Internationale de Rabat (UIR)
Licencjat
Sie 2020
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ta praktyczna szkolenia, patrząc na poziomie międzynarodowym, pozwala na integrację świata pracy po trzech latach studiów. Zapewnia również możliwość zaangażowania

Czytaj więcej