BACHELORSTUDIES

Zarządzanie międzynarodowe Ameryka Północna - Zarządzanie międzynarodowe programów Zarządzanie międzynarodowe w Ameryka Północna

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Kurs w zarządzaniu międzynarodowym może być korzystne dla osób, które ukończyły poprzednią firmę lub zarządzania związanych z pracy oczywiście, lub tych, którzy są już aktywne w dziedzinie biznesu. Kurs ten zawiera szczegółową analizę globalnych aspektów zarządzania i przygotowuje studentów z powodzeniem zastosować zdobytą wiedzę.

Od rdzennej cywilizacji do współczesnych imperiów dziennie, Ameryka Północna ma wiele hands-on szans edukacyjnych do zaoferowania uczonych. Wypełniony wielu różnych kultur, studenci mogą kształcić się w dobrze zaokrąglone sposób.

Zarządzanie międzynarodowe Ameryka Północna - Weź Zarządzanie międzynarodowe Ameryka Północna. Wszystkie Zarządzanie międzynarodowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie międzynarodowe, Ameryka Północna Filter

Bachelor in International Management

Moravian College
Licencjat
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Magister zarządzania międzynarodowego jest oferowany wspólnie z Wydziałem Ekonomii i Biznesu. Międzynarodowe kierunki zarządzania obejmują rachunkowość 157, ekonomika 152 i 23 ...

Czytaj więcej