BACHELORSTUDIES

Zarządzanie międzynarodowe Azja - Zarządzanie międzynarodowe programów Zarządzanie międzynarodowe w Azja

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

BA in International Management jest stopień, który ma na celu dostarczenie studentom wiedzy i umiejętności na stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych organizacjach. Przedmioty objęte są języki, statystyki, matematyki, księgowości, marketingu i inne firmy powiązane pola. Absolwenci będą mogli znaleźć kariery w służbie cywilnej, zarządzania, doradztwa i inne, w kontekście międzynarodowym.

Jako największy i najbardziej zaludnionym kontynentem na świecie, w Azji składa się z wielu różnych grup etnicznych, kultur, środowisk, ekonomicznych więzi historycznych i systemów rządowych.

Zarządzanie międzynarodowe Azja - Weź Zarządzanie międzynarodowe Azja. Wszystkie Zarządzanie międzynarodowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie międzynarodowe, Azja Filter

Bachelor in International Management Program (IMP)

Syiah Kuala University
Indonezja, Banda Aceh
Licencjat
01 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
15 Jul 2020
Język angielski
Indonezyjski
Stacjonarne

Międzynarodowy Program Zarządzania (IMP) Opis Międzynarodowy Program Zarządzania (IMP) to rozszerzenie Wydziału Zarządzania Wydziału Ekonomii i Biznesu Syiah Kuala University ...

Czytaj więcej