BACHELORSTUDIES

Zarządzanie międzynarodowe Niderlandy - programów Zarządzanie międzynarodowe Niderlandy Zarządzanie międzynarodowe

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Kurs w zarządzaniu międzynarodowym może być korzystne dla osób, które ukończyły poprzednią firmę lub zarządzania związanych z pracy oczywiście, lub tych, którzy są już aktywne w dziedzinie biznesu. Kurs ten zawiera szczegółową analizę globalnych aspektów zarządzania i przygotowuje studentów z powodzeniem zastosować zdobytą wiedzę.

Holandia jest składnikiem kraj Królestwa Niderlandów, składający się z dwunastu prowincji w północno-zachodniej Europy i trzech wysp na Karaibach. Mówiąc angielskiego uczniowie będą mieli problemów ze znalezieniem odpowiednich kursów. Dla studentów ubiegających się uniwersytetów w Holandii, kilka stypendiów są dostępne.

Zarządzanie międzynarodowe Niderlandy - Weź Zarządzanie międzynarodowe Niderlandy. Wszystkie Zarządzanie międzynarodowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie międzynarodowe, Niderlandy Filter

Międzynarodowy biznes (3 lata)

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands
Niderlandy, Groningen + 5 Więcej
Licencjat
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 lat(a)
01 Jun 2018
Język angielski
Stacjonarne

Trzyletni program licencjacki International Business (IB) jest nauczany w języku angielskim. Każdy rok składa się z dwóch semestrów studiów. Program jest przeznaczony dla uczn ...

Czytaj więcej