BACHELORSTUDIES

Zarządzanie międzynarodowe Maroko - programów Zarządzanie międzynarodowe Maroko Zarządzanie międzynarodowe

Tytuł licencjata z akredytowanych uczelni może być ważne etapy przejściowe w kierunku udanej kariery.Najczęstszym typem programu studiów jest kawalerem stopień 's, zazwyczaj przyznawane po czterech latach udanej pracy

Czy dana osoba stara się postęp w badaniach naukowych lub kariery, międzynarodowy kurs zarządzania mogłoby być korzystne. Kurs pomaga wyostrzyć wiedzę uczniów na temat efektywnego zarządzania, handlu i praktyk biznesowych, dyrektorów i metod. Wiedza ta może być stosowana w różnych dyscyplinach i wyboru zawodu.

Maroko, oficjalnie Królestwo Maroka. jest najbardziej zachodnim z krajów Afryki Północnej. Ma atlantyckie i śródziemnomorskie wybrzeża i chropowaty wnętrze góry. Główne zasoby marokańskiej gospodarki jest rolnictwo, fosforany, turystyka i tekstylia.

Zarządzanie międzynarodowe Maroko - Weź Zarządzanie międzynarodowe Maroko. Wszystkie Zarządzanie międzynarodowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie międzynarodowe, Maroko Filter

Stopień w zarządzaniu - Międzynarodowy Program licencjat w zarządzaniu

Université Internationale de Rabat (UIR)
Licencjat
Sie 2020
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ta praktyczna szkolenia, patrząc na poziomie międzynarodowym, pozwala na integrację świata pracy po trzech latach studiów. Zapewnia również możliwość zaangażowania

Czytaj więcej