BACHELORSTUDIES

Zarządzanie międzynarodowe Polska - programów Zarządzanie międzynarodowe Polska Zarządzanie międzynarodowe

Tytuł licencjata z akredytowanych uczelni może być ważne etapy przejściowe w kierunku udanej kariery.Najczęstszym typem programu studiów jest kawalerem stopień 's, zazwyczaj przyznawane po czterech latach udanej pracy

Czy dana osoba stara się postęp w badaniach naukowych lub kariery, międzynarodowy kurs zarządzania mogłoby być korzystne. Kurs pomaga wyostrzyć wiedzę uczniów na temat efektywnego zarządzania, handlu i praktyk biznesowych, dyrektorów i metod. Wiedza ta może być stosowana w różnych dyscyplinach i wyboru zawodu.

Podobnie jak wiele innych krajów UE, Polska oferuje tanie lub nawet darmowe lekcje dla studentów z UE. Przyszli studenci powinni zwrócić się bezpośrednio do wybranej przez siebie instytucji polskiej. Uniwersytet Warszawski, na przykład, koszty pomiędzy £ 1300 i £ 2500 rocznie dla swoich kursów języka angielskiego.

Zarządzanie międzynarodowe Polska - Weź Zarządzanie międzynarodowe Polska. Wszystkie Zarządzanie międzynarodowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie międzynarodowe, Polska Filter

Bachelor in International Management

University of Information Technology and Management
Licencjat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Internetowy model korporacyjny: model User Experience, internetowy model biznesowy, model marketingu internetowego. Koncepcje e-biznesu, słowa typu buzzwords i ramy koncepcyjn ...

Czytaj więcej