BACHELORSTUDIES

Zarządzanie międzynarodowe Rosja - programów Zarządzanie międzynarodowe Rosja Zarządzanie międzynarodowe

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Osoby chcące rozwijać swoje kariery lub edukacji akademickiej może rozważyć ukończenia kursu w zakresie zarządzania międzynarodowego. Z jego aspektów multidyscyplinarnych ten kurs studenci mogą korzystać z różnych dyscyplin i może pomóc ludziom zdobyć dobrze zaokrąglone perspektywy dziedzinie zarządzania i jej zastosowań.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

Zarządzanie międzynarodowe Rosja - Weź Zarządzanie międzynarodowe Rosja. Wszystkie Zarządzanie międzynarodowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie międzynarodowe, Rosja Filter

Bachelor in Management

Synergy University
Licencjat
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
48&nbsp;-&nbsp;54 miesiące
Język angielski
Rosyjski
Ośrodek kształcenia
Online

Zapoznaj się z podstawami zarządzania, ekonomii, planowania strategicznego i pracy z personelem. Dowiedz się, jak zarządzać projektami każdej wielkości i spraw, by organizacje ...

Czytaj więcej