BACHELORSTUDIES

Zarządzanie modą Kanada - programów Zarządzanie modą Kanada Zarządzanie modą

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Dziedzina zarządzania modą obejmuje detaliczną i marketingową stronę branży modowej, z dodatkowym naciskiem na marketing noworodkowy z wykorzystaniem mediów społecznościowych i blogów. Kursy w tym zakresie uczą studentów tajniki biznesu mody.

Jeśli myślisz o dowolnym systemie szkolnictwa wyższego, które będą mieć wpływ na swoje życie pozytywnie, dając Ci praktycznej wiedzy i umiejętności, a system edukacji Kanada 's jest to, czego potrzebujesz. Podróż do Kanady dla edukacji będzie można docenić kreatywność i innowacyjność wśród wykładowców w tych szkół wyższych.

Zarządzanie modą Kanada - Weź Zarządzanie modą Kanada. Wszystkie Zarządzanie modą i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie modą, Kanada Filter

Bachelor of Commerce - Zarządzanie mody

Humber College Institute of Technology & Advanced Learning
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Stopień ten został zaprojektowany dla studentów zainteresowanych strony biznesowej mody. Posiada charakterystyczny wachlarz kursów zarządzania Moda i skupić programu w takich ...

Czytaj więcej