BACHELORSTUDIES

Zarządzanie modą Tajwan - programów Zarządzanie modą Tajwan Zarządzanie modą

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Dziedzina zarządzania modą obejmuje detaliczną i marketingową stronę branży modowej, z dodatkowym naciskiem na marketing noworodkowy z wykorzystaniem mediów społecznościowych i blogów. Kursy w tym zakresie uczą studentów tajniki biznesu mody.

Tajwan (chiński tradycyjny: 台湾 lub 台湾, chiński uproszczony: 台湾 Tai WAN) jest naród, który jest domem dla ponad 23 milionów osób i jest jednym z najgęściej zaludnionych miejsc na świecie. Najbardziej prestiżowy uniwersytet jest Krajowa Taiwan University.

Zarządzanie modą Tajwan - Weź Zarządzanie modą Tajwan. Wszystkie Zarządzanie modą i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie modą, Tajwan Filter

Bachelor in Fashion and Innovation Management

Ming Chuan University
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Fashion and Innovation Management (FIM) to pierwszy trójjęzykowy program (angielski / francuski / chiński) na Międzynarodowym Uniwersytecie Ming Chuan University (MCU). Na pod ...

Czytaj więcej