BACHELORSTUDIES

Zarządzanie modą Stany Zjednoczone - programów Zarządzanie modą Stany Zjednoczone Zarządzanie modą

Tytuł licencjata jest policealne stopień przyznawany po zakończeniu 120 kredytów. Zazwyczaj trwa osiem semestrów, aby zakończyć dyplom licencjata. Podczas wypełniania studia licencjackie, kandydaci mają studiować kursy ogólne i wybrała większą konkretny temat. Licencjat można też nazwać licencjata w niektórych krajach.

Świat zarządzania modą jest dynamiczny i żywy, więc jest idealnym miejscem dla tych, którzy lubią ciągłe zmiany. Badanie cykli produkcyjnych, marketingowych i modowych może pomóc uczestnikom programu w osiągnięciu przewagi nad konkurencją w branży modowej.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Zarządzanie modą Stany Zjednoczone - Weź Zarządzanie modą Stany Zjednoczone. Wszystkie Zarządzanie modą i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie modą, Stany Zjednoczone Filter

Bachelor in Fashion and Innovation Management

Ming Chuan University
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Fashion and Innovation Management (FIM) to pierwszy trójjęzykowy program (angielski / francuski / chiński) na Międzynarodowym Uniwersytecie Ming Chuan University (MCU). Na pod ...

Czytaj więcej