BACHELORSTUDIES

Licencjat Zarządzanie modą, Szukaj programów Licencjat Zarządzanie modą

Licencjat jest przyznawany przez uczelnię lub uniwersytet, aby ukończyć zalecany kurs. W zależności od ukierunkowania programu może to zająć od trzech do siedmiu lat. Uznawany za program licencjacki, stopień licencjata jest stopniem podstawowym, który ma być uzyskany przed uzyskaniem tytułu magistra lub doktora.

Co to jest licencjat w zarządzaniu modą? Tego typu programy oferują kursy, które pomagają uczniowi nie tylko nauczyć się tworzyć linię modową, ale także jak zaplanować strategię marketingową i komunikacyjną, aby marka odniosła sukces. Kursy obejmują takie tematy, jak marketing modowy, operacje modowe, komunikacja w modzie, projektowanie mody, studia projektowe, projektowanie graficzne, tekstylia, zarządzanie kolekcjami, architektura marki, kuracja sztuki i mody, kreatywne kierowanie i moda.

Istnieje wiele korzyści dla tego typu stopnia. Uczenie się, jak stworzyć możliwą do osiągnięcia wizję, może pomóc w osiągnięciu sukcesu w każdej życiowej aspiracji. Wiedza zdobyta na kursach z zakresu zarządzania może pomóc w rozwijaniu umiejętności bycia dobrym liderem, a kursy komunikacji mogą pomóc studentowi w osiągnięciu sukcesu w każdej sytuacji.

Istnieje szeroki zakres kosztów na stopień licencjata. Całkowity koszt będzie się różnić w zależności od długości programu, konkretnej instytucji, statusu rezydencji studenta i dostępnej pomocy finansowej.

Po ukończeniu studiów licencjackich w zakresie zarządzania modą, możliwości zatrudnienia mogą obejmować pracę jako projektanta mody, dyrektora kreatywnego, koordynatora mody lub menedżera marki. Inni absolwenci mogli znaleźć karierę jako kierownik projektu, kierownik produktu, kierownik ds. Zbierania, merchandiser, prezenter trendów, a nawet twórca nowej firmy modowej.

Położenie geograficzne nie musi ograniczać potencjału akademickiego. Oprócz tradycyjnych programów, które odbywają się na kampusie uczelni, wiele instytucji oferuje programy online, które są dostępne dla studentów z całego świata. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

4 Wyniki z Zarządzanie modą Filter

BTech z wyróżnieniem w zarządzaniu odzieżą

University of Johannesburg
Republika Południowej Afryki, Johannesburg
Licencjat
Styczeń 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Stacjonarne

Po uzyskaniu tych kwalifikacji studenci będą mogli oceniać procesy produkcji odzieży i wydajność produktu w różnych warunkach operacyjnych, zastanawiać się nad wpływami świato ...

Czytaj więcej

Bachelor in Fashion and Innovation Management

Ming Chuan University
Stany Zjednoczone, Saginaw + 5 Więcej
Licencjat
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
31 Mar 2018
Język angielski
Stacjonarne

Fashion and Innovation Management (FIM) to pierwszy trójjęzykowy program (angielski / francuski / chiński) na Międzynarodowym Uniwersytecie Ming Chuan University (MCU). Na pod ...

Czytaj więcej

Bachelor of Commerce - Zarządzanie mody

Humber College Institute of Technology & Advanced Learning
Kanada, Toronto + 1 Więcej
Licencjat
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Stopień ten został zaprojektowany dla studentów zainteresowanych strony biznesowej mody. Posiada charakterystyczny wachlarz kursów zarządzania Moda i skupić programu w takich ...

Czytaj więcej

Przemysł mody i pokrewnych: licencjat w zarządzaniu produkcją

Fashion Institute of Technology
Stany Zjednoczone, Nowy Jork
Licencjat
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne

wnętrza samochodowe, zabawki, walizki, wyposażenie medyczne, odzież: Bardzo różne produkty, wszystkie tworzone za pomocą procesu produkcyjnego, która jest zasadniczo taka sama ...

Czytaj więcej