BACHELORSTUDIES

Zarządzanie ogólne Belgia - programów Zarządzanie ogólne Belgia Zarządzanie ogólne

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Zarządzanie ogóle jest skupienie się na podstawowych praktyk biznesowych. Należą finanse, zarządzanie zasobami ludzkimi, rachunkowości zarządczej i makroekonomii. Zarządzanie zawiera ogólne umiejętności w zakresie zarządzania strategicznego i zachowań organizacyjnych, dzięki czemu menedżerowie mogą nauczyć się najlepszych praktyk, które mogą być stosowane w różnych branżach.

Z wyższym wykształceniem jest najbardziej górny poziom w systemie edukacji w Belgii, rząd położyć większy nacisk, aby upewnić się, że życie studentów jest tak proste, jak to możliwe, poprzez pożyczki i dotacje programów. Oferują sponsorów dla studentów z ubogich i zagrożonych środowisk, którzy chcieliby studiować w tym kraju.

Zarządzanie ogólne Belgia - Weź Zarządzanie ogólne Belgia. Wszystkie Zarządzanie ogólne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie ogólne, Belgia Filter

Licencjat W Biznesie

Artevelde University of Applied Sciences
Licencjat
21 Sie 2020
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
01 Sie 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Czy pasjonujesz się językami i ludźmi? Za wszystko, co ma związek ze światem cyfrowym? Czy chcesz poszerzyć swoje horyzonty i wyjść poza strefę komfortu? Świat jest twoim plac ...

Czytaj więcej