BACHELORSTUDIES

Licencjat Zarządzanie ogólne, Szukaj programów Licencjat Zarządzanie ogólne

Konkurowanie na rynku pracy dziś może być trudne, ale z tytułem licencjata absolwenci mogą mieć łatwiej ze znalezieniem pozycji w wybranej dziedzinie. Dla większości studentów, licencjat trwa cztery lata, a programy koncentrują się na konkretnej kategorii studiów. Ten stopień musi być uzyskane przed podjęciem kształcenia akademickiego.

Czym jest Bachelor in Management General? Stopień ten ma na celu przygotowanie studentów do pracy w roli związanych z zarządzaniem. Podczas realizacji tego stopnia, studenci mogą wziąć udział w zajęciach w sprzedaży i marketingu, zarządzania projektami, finansów, zarządzania, Business Intelligence, systemy informacyjne biznesu i zarządzania łańcuchem dostaw. Często zajęcia student bierze zależy od wybranej ostrości w sferze zarządzania.

Podczas realizacji stopień licencjata w dziedzinie zarządzania ogólnego, studenci mogą uczyć się umiejętności, których potrzebują, aby odnieść sukces w ich przyszłej pracy, a jednocześnie pomagając im poruszać się w ich aktualnych pozycjach w miarę upływu czasu.Dodatkowo, ma stopień w tej dziedzinie mogą pomóc absolwentom uzyskać pozycję, która płaci je dobrze.

Całkowity koszt uzyskania stopnia licencjata w dziedzinie zarządzania ogólnego zależy od wielu różnych czynników. Na przykład, położenie szkoły, jak długo trwa do zakończenia programu, a co opłaty szkolne czesne wszystko może odgrywać rolę w całkowitych kosztów.

Kariera dostępne są w zarządzaniu w prawie każdym przemyśle, w tym finansów, ubezpieczeń, opieki zdrowotnej, marketingu, transportu, rozrywki, doradztwa, produkcji i wielu innych. Na przykład, ktoś z tego stopnia może pracować jako planista wydarzeń specjalnych, analityk marketingu, kierownik sklepu, administrator lub zarządca konta. Zarabianie stopień licencjata w dziedzinie zarządzania ogólnego może otworzyć nowe możliwości zarządzania w niemal każdej dziedzinie absolwentem pragnie wejść.

Klasy zarządzania Ogólne często mogą być podjęte osobiście lub przez Internet.Jeśli jesteś gotowy na dalsze badanie możliwości edukacyjnych, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

4 Wyniki z Zarządzanie ogólne Filter

Licencjat W Biznesie

Artevelde University of Applied Sciences
Licencjat
21 Sie 2020
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
01 Sie 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Czy pasjonujesz się językami i ludźmi? Za wszystko, co ma związek ze światem cyfrowym? Czy chcesz poszerzyć swoje horyzonty i wyjść poza strefę komfortu? Świat jest twoim plac ...

Czytaj więcej

Licencjat w Administracji Biznesowej

CALIMT
BBA
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2&nbsp;-&nbsp;4 lat(a)
Język angielski
Online

CALIMT Bachelor of Business Administration (BBA) wprowadza podstawy biznesu, takie jak księgowość, finanse, marketing, operacje i przywództwo.

Czytaj więcej

Licencjat w komunikacji

Zeppelin University
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Niemiecki
Ośrodek kształcenia

Dla naukowców. Założycieli. Jasne marzyciel. Kuratorów. Konsultant. Dramaturgów. Copywriter. Menedżer kultury. inżynierów społecznych. Menedżer muzyki. Myśl liderów. twórca me ...

Czytaj więcej

BSc w zarządzaniu ogólnym

PFH Private University of Applied Sciences
BSc
<
Studia dzienne
<
6 semestry
Niemiecki
Ośrodek kształcenia

Program Bachelor of Science w zakresie zarządzania ogólnego jest przeznaczony dla młodych ludzi z kwalifikacjami wstępnymi na uniwersytet, którzy są zainteresowani procesami b ...

Czytaj więcej