BACHELORSTUDIES

Zarządzanie organizacyjne Ameryka Północna - Zarządzanie organizacyjne programów Zarządzanie organizacyjne w Ameryka Północna

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Przywództwo, zarządzanie zasobami, planowanie i organizacja są narzędzia stosowane w zarządzaniu organizacyjnym. Cele mają przygotować jednostkę gospodarczą lub non-profit, aby obsługiwać zarówno aktualne wizje teraźniejszości i przyszłej strategii.

Obejmujące 23 kraje, Ameryka Północna to kontynent pełen możliwości edukacyjnych. Studenci mają możliwość nauki wielu języków i rozwijania zrozumienia bardzo różnych kultur.

Zarządzanie organizacyjne Ameryka Północna - Weź Zarządzanie organizacyjne Ameryka Północna. Wszystkie Zarządzanie organizacyjne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Zarządzanie organizacyjne, Ameryka Północna Filter

Licencjat (bas) działalności gospodarczej i zarządzania organizacyjne (z opcjonalnymi stężeniach)

College of Central Florida
Licencjat
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Stacjonarne

CF oferuje Bachelor of Applied Science w biznesie i zarządzania organizacją oraz pięciu specjalnościach.

Czytaj więcej

Europejski Dyplom studiów podyplomowych asystent (e) kierunku

Ecole Supérieure Ouverte à Distance
Licencjat
<
W pełnym wymiarze godzin
Francuski
Online

Posiadacz DEESAD - Asystent wykonawczy jest prawa ręka lidera. Zarządza projektów biznesowych i przedsiębiorca. On harmonogramy i przypisuje w środki niezbędne do ich realizac ...

Czytaj więcej